Marienburg

Wpisy

 • poniedziałek, 30 kwietnia 2012
  • Hurra! Wakacje!

   No wiem, jeszcze nie. Poza tym wcale nie tyle cieszę się na te letnie, co na tez za 8 miesięcy. Why? Abo wyprawa do na południe się szykuje bardzo na południe! Podpowiedź mała taka, że przeglądam tą stronę: http://www.carhiremelbourneairport.net i tą: http://www.tourism.australia.com/en-au/. Aaaaa, nie mogę się doczekać!! Kiedy będzie zima, no kiedy? Please?!

   Wiem, trzeba się cieszyć tym co jest teraz... Ależ ja się cieszę i tym i tamtym... ;-)

   Ktos z Was drodzy był na Antypodach? Co warto zobaczyć? Gdzie trzeba koniecznie się wybrać? Podpowiedzi mile widziane!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   maciekzozi
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 30 kwietnia 2012 15:12
 • środa, 22 grudnia 2010
  • Zasłuchany

   Gusta muzyczne ewoluują. Przynajmniej u mnie, tak stwierdziłam ostatnio. No, może ewoluują to trochę niewłaściwie słowo. Raczej się uwsteczniają. Jako nastolatka słuchałam różnych rzeczy. Zaczynało się od techniawy, potem naszło mnie obrzydzenie do tego typu muzyki i przeszłam na rocka. Pokochałam The Police, Joe Cockera, Nightwish i kilka innych oryginalnych grup.

   Ponieważ jednak ciągle szukam nowego repertuaru do słuchania zaczęłam nie tak dawno cierpieć na pewien kryzys. Wszystko co znajdowałam wydawało się takie wtórne i "to już było", a ile razy można słuchać w kółko płyt Stinga? I wiecie gdzie to mnie doprowadziło w ostatnich tygodniach? Do techniawy znowu. Eeee.... deewolucja?

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   maciekzozi
   Czas publikacji:
   środa, 22 grudnia 2010 23:15